(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Дитячі м'які меблі

Дитячі м'які меблі дарують гарний настрій і створюють затишну атмосферу в дитячій кімнаті. Основне призначення дитячих м'яких меблів — це дарувати комфорт та радість дітям та їх батькам. Дитячі м'які меблі найкраще серед усіх меблів підходять для дитячої кімнати: завдяки своїй м'якості вони найбільш безпечні для дітей. Всі добре знають дитячу непосидючість і часті падіння та перечіпання через всі предмети в кімнаті, а м'які меблі саме створені для таких зшибайголовів. Багато хто з меблевих експертів називає причиною виникнення м'яких меблів не лише бажання підвищення комфорту відпочинку, але й прагнення зробити меблі більш безпечними для діток. Отже, дитячі м'які меблі — це гарні, зручні, безпечні, улюблені дивани, крісла, м'які ліжка, пуфи.

Дитячі м'які меблі повинні бути безпечними не лише через свою м'якість, а й через свій вплив на здоров'я дитини. Тому, вкрай важливою для покупців дитячих м'яких меблів є вичерпна інформація про сировину, з якої вони зроблені. З чого виробляють  дитячі м'які меблі? Виробництво м'якого дитячого дивана чи крісла завжди починається з каркаса. Каркаси в дитячих м'яких меблях бувають металевими та дерев'яними. Так як дерево є більш теплішим та екологічним матеріалом ніж метал, переважна більшість дитячих м'яких меблів зроблена на основі дерев'яного каркасу. Каркас в дитячих м'яких меблях може робитись з масиву дерева (переважно сосна), з фанери, або ДСП. Оптимальним є поєднання цих трьох складників, при умові, що ДСП буде використане лише в тих місцях, які не несуть велике навантаження. В якості м'якого наповнення виступають такі матеріали, як латекс, пінополіуретан, синтепон, холофайбер. Всі ці матеріали є безпечними для дітей (хіба що латекс є заборонений для дітей з алергією). Для оббивки дитячих м'яких меблів використовують спеціальні тканини або натуральну шкіру. Так як шкіра є досить дорогим матеріалом і не завжди підійде для тих дитячих м'яких меблів, на яких діти сплять щоночі, то основним матеріалом для оббивки залишається меблева тканина. Усвідомлюючи дитяче вміння пришвидшувати зношення дитячих речей, або іншими словами, м'яко кажучи — вкорочувати термін їх експлуатації, варто обирати тканини для дитячих м'яких меблів з великою зносостійкістю. Наприклад, меблева тканина з мікрофібри, витримує до 100000 циклів сідання-вставання з дитячого м'якого дивану.  Також дуже важливою є легкість очистки тканини для дитячого дивана.

Купити дитячі м'які меблі недорого можна в інтернет магазині м'яких меблів divanko.ua. Наші ціни на дитячі м'які меблі Вас приємно здивують, а висока якість ТМ Диванко сподобається і дорослим і малим.