(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Диван єврокнижка

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Диван "Фаворит" (2000х900) ТМ Divanko тканина Amore.

8250 грн

Диван "Барселона" (2250х960) ТМ Divanko тканина Luna.

9855 грн

Диван "Доміно" (2200х930) ТМ Divanko тканина luna.

9950 грн

Дивани-єврокнижки.

Диван є невід'ємною частиною кожного інтер'єру. Його використовують в якості місця прийому гостей, відпочинку і сну. Диван-єврокнижка - це модернізована модель дивана-книжки, з тією лише відмінністю, що механізм розкладки спального місця не вимагає відсувати диван від стіни.

Вибираючи де купити диван-еврокнижку в Львові, можна скористатися послугами інтернет-магазину divanko. У нас ви знайдете тільки кращі моделі високої якості, за доступною ціною. Недорогі м'які меблі з гідною якістю можуть бути лише від виробника, саме такий асортимент можна зустріти на сторінках нашого каталогу - вироби власного виробництва. Ми гарантуємо, що кожен диван виготовляється з дотриманням усіх норм і технологій. Протягом виробництва м'яких меблів, всі процеси строго контролюються.

Механізм: його особливості та розкладка.

Вибираючи дивани для щоденного сну, механізм єврокнижка буде оптимальним варіантом, адже виріб такого плану має ряд переваг і особливостей. Диван з такою розкладкою є багатофункціональним, практичним і, при правильному підборі оббивки, естетично привабливим. Механізм трансформації єврокнижка має просту конструкцію. Для того, щоб розкласти диван в повноцінне двоспальне ліжко, необхідно висунути сидіння дивана вперед до упору, а спинку опустити вниз на короб для білизни. Як правило, отримане спальне місце має габарити від 140 см до 160 см.

Переваги моделі єврокнижка.

Дивани-євокнижки від інтернет-магазину divanko, є однією з популярних моделей серед покупців. Це обумовлено рядом переваг такої моделі, а саме:

Як вибрати диван еврокнижку?

У країнах Європи випускаються кращі дивани-єврокнижки, Україна при цьому не відстає, і сьогодні є прекрасна можливість купити якісні вироби від вітчизняного виробника. Вибираючи інтернет-магазин divanko, ви зможете купити м'які меблі від виробника за ціною нижче ринкової. Купуючи диван-еврокнижку, необхідно звернути увагу на деякі особливості вибору:

Наповнення диванів.

Наповнення диванів дуже важливий момент при покупці диванів-єврокнижок. Сьогодні ми випускаємо вироби, в яких використовується не тільки стандартне ортопедичне наповнення, таке як поролон і пружинні блоки, а також застосовуємо інноваційні розробки останніх років в області ортопедичних матеріалів. Ми використовуємо:

Про нас.

Купуючи дивани-еврокнижки в Львові від виробника в інтернет-магазині divanko, ви купуєте м'які меблі високої якості за економною ціною. Також у вас відкривається прекрасна можливість вибрати матеріали оббивки, конфігурації моделей і наповнення дивана, пропоновані самим виробником.

При необхідності ви можете отримати повну консультацію у наших фахівців з будь-якого питання, зв'язавшись з ними по контактними даними або замовивши зворотний дзвінок на сайті магазина.

Купуючи м'які меблі у нас, ви зможете отримати диван-еврокнижку до самого дому. Ми здійснюємо доставку по території всієї України.

Доступні ціни, широкий вибір модельного ряду, матеріалів і кольорів дозволять вам купити високоякісний ортопедичний диван вашої мрії.