(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Диван ліжко

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Диван "Фаворит" (2000х900) ТМ Divanko тканина Amore.

8250 грн

Диван "Барселона" (2250х960) ТМ Divanko тканина Luna.

9855 грн

Диван "Марсель" (2150х900) ТМ Divanko тканина Amore.

7800 грн

Диван "Доміно" (2200х930) ТМ Divanko тканина luna.

9950 грн

Сучасний диван ліжко являє собою меблі, які конструктивно нагадують звичайний диван, тільки є більш універсальними. Він розрахований не тільки для сидіння, але і для сну. Таким чином, такий диван буде виконувати не тільки свою безпосередню функцію, а й виступати в якості ліжка. На інтернет ресурсі  Диванко ми пропонуємо продукцію свого власного виробництва, яка продається за більш прийнятними цінами, ніж в інших інтернет магазинах. Ми пропонуємо доставку диванів ліжок в усі регіони України.

Види диванів ліжок.

Залежно від конструкції всі моделі диванів ліжок класифікують за такими ж принципами, як і традиційні ліжка. З урахуванням розмірів виділяють:

Дорослі та дитячі дивани ліжка зручні тим, що їх можна складати в той період, коли вони не використовуються в якості ліжка. Завдяки цьому в складеному вигляді вони займають набагато менше місця, ніж традиційні ліжка.

Крім того, сучасні дивани ліжка можуть розділятися і за традиційними диванними принципам. Залежно від цього виділяються такі моделі:

Це основні модифікації, які представлені в асортименті нашої компанії. Ці вироби сьогодні користуються найбільшою популярністю у покупців.

Основні відмінності між диваном ліжком і звичайним диваном.

Ключовою відмінністю між диваном ліжком і традиційним диваном є можливість трансформації. Тобто, такі моделі є набагато більш універсальними. Диван ліжко має конструкцію дивана, але в складеному вигляді він являє собою ліжко, яке за величиною відповідає відомим стандартам. Тобто, односпальна модель матиме такі ж розміри, як ліжко даної категорії. Однак, в складеному вигляді такий диван буде займати набагато менше, що дуже зручно для кімнат невеликого розміру.

Особливості вибору диван ліжка.

Сьогодні все більше людей прагнуть купувати багатофункціональні меблі. Це в першу чергу пояснюється невеликою площею більшості сучасних квартир, в яких не завжди поміщаються класичні великі меблі. Відмінною альтернативою традиційних  ліжок останнім часом все частіше стають дивани ліжка. Такий предмет меблів можна буде використовувати в якості дивана для прийому гостей, який можна доповнити кріслами. Це компактний, але місткий виріб, який можна буде легко розмістити в кімнаті практично будь-яких розмірів. При необхідності диван ліжко можна скласти і використовувати в якості ліжка. Такі меблі за рівнем зручності практично не поступаються цільному ліжку.

 Якщо ви хочете купити диван-ліжко у Львові, то тоді необхідно належну увагу приділити вибору конструкції виробу. В основі такого предмету меблів може лежати безпружинний і пружинний блок, від якого буде залежати комфорт і зносостійкість виробу. Крім того, на етапі вибору рекомендується звертати увагу на кількість ламелей. Від цього показника залежить те, яке навантаження може витримувати диван.

Наступний фактор, який потрібно враховувати при виборі дивана ліжка - це якість матеріалів оббивки. В першу чергу слід визначитися з колірною гамою. Багатьом подобаються світлі тони, однак, при виборі до них потрібно ставитися стримано. Диван, виконаний в такій колірній гамі, може бути не дуже практичним. Найбільш практичними є дивани ліжка, які мають знімні чохли. Їх можна чистити окремо від дивана, що дуже зручно в процесі експлуатації.

Після вибору конструкції, матеріалу і кольору оббивки, слід перейти до підбору розкладного механізму і форми виробу. Великою популярністю користуються кутові дивани ліжка в Львові. Вони використовуються, як в якості офісних меблів, так і для облаштування житлових приміщень. Однак, такі дивани є більшими і займають більше місця в порівнянні з прямими моделями. Ці дивани можна розмістити по кутах, які зазвичай залишаються порожніми.

У будь-якого диван ліжка основним конструктивним елементом є механізм трансформації. Моделі, представлені в асортименті нашої компанії, можуть розкладатися за механізмами розкладання або викочування. Механізм трансформації потрібно особливо враховувати людям, які мають килими в кімнатах. На сайті divanko можна придбати диван ліжко дешево, який буде мати надійний і практичний механізм трансформації. Також при виборі рекомендується зупинятися на моделях, які мають додаткові центральнорозташовані опори крім ніжок. Вони будуть перешкоджати провисаннюя дивана за рахунок рівномірного розподілу навантаження.

Переваги диван ліжок від компанії Диванко.

Всі дивани, які виробляються компанією Диванко, обов'язково проходять всі етапи сертифікації. Наші співробітники гарантують високу якість продукції і естетичний зовнішній вигляд, а також екологічну безпеку матеріалів, з яких виготовлені дивани ліжка. Ми пропонуємо великий асортимент виробів, виконаних в класичному стилі, мінімалізмі і хай-тек.

Будь-диван, який ви можете замовити у нас, в обов'язковому порядку проходить всі необхідні етапи сертифікації. Ми гарантуємо не тільки високу якість представленої в інтернет магазині Диванко продукції, але також екологічність і безпеку матеріалів, з яких вона була виготовлена. Саме тому наші товари ідеальні для формування інтер'єру, як в офісних приміщеннях, так і в вітальні або навіть в дитячій кімнаті. З усього асортименту компанії Диванко ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант, який можна буде розташувати в будь-яку з ваших кімнат. Диван ліжко класичного стилю зазвичай має великі розміри, в той час як вироби в стилі мінімалізму і хай-тек відрізняються більш компактними розмірами.