(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Диван-ліжко Львів

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Диван "Фаворит" (2000х900) ТМ Divanko тканина Amore.

8250 грн

Диван "Барселона" (2250х960) ТМ Divanko тканина Luna.

9855 грн

Диван "Марсель" (2150х900) ТМ Divanko тканина Amore.

7800 грн

Диван-ліжко – це диван з механізмом трансформації дивану в ліжко. Дивани-ліжка присутні майже у кожній квартирі міста Львів. Більш як 90%  всіх диванів у Львові продаються саме з механізмом трансформації в ліжко. Навіть якщо ми не використовуємо диван в розкладеному вигляді, на всякий випадок пригодиться. Такий менталітет наших людей. Ми українці на речі дивимось з практичної сторони. І це дійсно дуже практично. Адже навіть якщо є місце для ліжка, диван-ліжко завжди стане у нагоді коли до нас приїхали гості і потрібно десь заночувати. 

 Купити диван-ліжко у Львові є дійсно дуже практичним рішенням. Диван ліжко не займає багато місця в кімнаті, а при розкладанні перетворюється в повноцінне ліжко. Якщо ж диван-ліжко оснащене ще й ортопедичним матрацом, то його повністю можна використовувати для щоденного сну, при умові, що воно виготовлене на совість та з якісних комплектуючих. Диван-ліжко можна використовувати не тільки для сну, а й для відпочинку.  Воно повинне бути зручним як для сидіння так і для сну. Тому варто зосередити свою увагу на такі дивани-ліжка, які вироблені на основі механізму трансформації ”єврокнижка”. При використанні цього механізму є можливість виготовити такий диван, який буде зручним для відпочинку та здорового сну. Адже вдало пошиті подушки дозволять Вам гарно відпочити після важкого дня, а відсутність нерівностей при розкладці дивану дозволяють в сидіння розмістити ортопедичний матрац, який забезпечить Вам здоровий сон. При вдалому дизайні боковин для дивану-ліжка, можна не тільки підлаштувати диван під інтер'єр приміщення, а й зробити диван-ліжко центральним предметом інтер'єру.

На сьогодні існує безліч пропозицій з купівлі дивану-ліжка. Дивани-ліжка торгової марки Діванко можна купити в інтернет-магазині divanko.ua в місті Львів. При виробництві дивану-ліжка ми враховуємо всі побажання клієнтів щодо комфортності та ортопедичності для гарного відпочинку та здорового сну.

Наші ціни на диван-ліжко у Львові вас приємно здивують, адже ми продаємо диван напряму від виробника.