(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Диван на кухню

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

Диван "Модерн" (1850х1000) ТМ Divanko тканина Falcone.

10320 грн

В сучасних умовах дивани вже давно стали застосовуватися не тільки для віталень, прихожих і інших житлових приміщень, а й для кухні. Сьогодні диван на кухню стає все більш популярним варіантом, який стане основною інтер'єру цього приміщення. Він допоможе створити належний рівень комфорту під час прийому їжі і при цьому зробить інтер'єр більш естетичним. Для того, щоб кухонний диван служив вам довго і радував вас своїм зовнішнім виглядом і функціональністю, слід враховувати певні правила його вибору.

Особливості вибору диванів для кухні

В першу чергу, потрібно намагатися купувати меблі у перевірених виробників. Компанія Діванко пропонує вам якісні дивани на кухню, для створення яких використовувалися якісні і високоміцні матеріали. Ми самі виготовляємо м'які меблі, тому можемо забезпечити їх надійність і високу якість. У нас представлені моделі різної цінової категорії. В цілому, вартість виробів нашої компанії істотно нижче, ніж в інших інтернет-магазинах. Це досягається за рахунок налагодженого власного виробництва диванів. Якщо при виборі у вас виникають будь-які складності, то їх допоможуть вирішити наші консультанти. Після того, як ви визначилися з конкретною моделлю і зробили замовлення, можна оформити доставку в будь-який регіон України.

Види диванів для кухні

Ключові поради щодо вибору матеріалів

Якщо ви хочете вдало купити диван на кухню в Києві, то тоді вам краще всього звернутися в нашу компанію. На divanko.ua пропонується великий вибір матеріалів оббивки. При виборі матеріалу слід враховувати певні рекомендації:

Місцезнаходження дивана для кухні

Перед тим, як купити розкладний диван на кухню, слід вибрати його місце розташування. Найчастіше у нас інтер'єр кухні формується за залишковим принципом, а диван у своєму розпорядженні в тому місці, де ще є вільне місце. Однак, набагато краще продумати про місце розташування дивана заздалегідь, щоб він вдало вписався в інтер'єр кухні. У невеликих прямокутних кухнях найбільш оптимальною буде схема з розташуванням дивана і обіднього столу навпроти кухонного гарнітура. При оформленні кухні за типом острова робоча зона переноситься в центр, тому, до неї можна пристроювати кутовий диван. Квартири студії, в яких кухня об'єднується з вітальнею, дозволяють використовувати кухонний диван в якості перегородки між робочими зонами. Цей варіант інтер'єру кухні оптимально виглядає з декількома додатковими кріслами.