(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Дивани Львів

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Диван "Фаворит" (2000х900) ТМ Divanko тканина Amore.

8250 грн

Диван "Барселона" (2250х960) ТМ Divanko тканина Luna.

9855 грн

Диван "Марсель" (2150х900) ТМ Divanko тканина Amore.

7800 грн

Диван "Барон" (2200х1000) ТМ Divanko тканина Falcone.

8700 грн

Дивани в нашому житті асоціюються не тільки як частина меблів, але й як елемент відпочинку. Дивани Львів в кожній оселі дарують довгоочікуваний відпочинок після роботи. На дивані найкраще переглядаються фільми чи новини. Саме на дивані хочеться почитати пресу чи випити чашку кави в кав'ярні міста Львів.

  Диван — це центральна частина інтер'єру кімнати. При розробці дизайну квартири, перше місце в списку займає диван, а вже інші меблі в кімнаті підлаштовують під нього. Гарний і стильний диван Львів може закрити інші недоліки інтер'єру кімнати. Найперше, на що звертається увага в кімнаті — це диван. Якщо вдало підібрати тканину чи шкіру для дивана, для диванних подушок, то саме диван буде відігравати основну роль в дизайні нашої кімнати. Можна купити диван з дерев'яними елементами, які підійдуть по структурі і кольору до інших меблів в кімнаті. Для економії простору і місця в кімнаті можна купити кутовий диван. Кутові дивани Львів просто створені для ефективного використання площі кімнати. До того ж, кутові дивани мають гарний і стильний вигляд. Виробництво диванів в Україні дуже розвинене. Можна замовити собі диван найрізноманітнішої конфігуріції і кольору. Тому вибрати з безлічі тканин для оббивки дивану ту, яка підійде для вашої кімнати, є справою нескладною. На сьогодні Ви зможете вибрати тканину для дивану будь-якої структури, кольору та відтінку. А вдале поєднання різних тканин в одному дивані зробить Вашу оселю дуже затишною.

  Дивани Львів часто використовуються не тільки для сидіння, але й для сну. Диван в маленькій квартирі служить в якості ліжка, місця для сидіння і відпочинку, місця куди можна покласти постільну білизну, ковдру і подушки. Дивани стали багатофункціональні. На сьогодні нікого не здивує, диван обладнаний баром, чи поличками для книг. Сучасні дивани виробляються на основі різних механізмів трасформації з дивану в ліжко. Дивани з механізмом трансформації дуже зручні в експлуатації. Такі дивани можна використовувати як для щоденного сну, так і як гостьовий варіант. Не всім дозволяє площа квартири мати окрему спальню з ліжком та матрацом, а також гостьову спальню. Тому дивани з механізмом трансформації стали дуже популярними на ринку диванів в Україні.

  Ціни на дивани у місті Львів залежать від якості комплектуючих для дивану, якості виробництва дивану, а також від націнки меблевим салоном. Один і той самий диван може мати різну вартість в залежності від того, яку категорію тканини обере покупець. Категорії тканин для диванів відрізняються по ціні через різну якість тканини, різний тип тканини, коливання валюти країни з якої завезена тканина, різний дизайн. Можна знайти якісні диванні тканини, які продаються зі знижками. Купити диван у Львові недорого можна в інтернет-магазині диванів ДІВАНКО, так як інтернет-магазин не несе великих витрат на оренду торгових площ. Звичайно, якщо покупець хоче купити дуже дешевий диван, він повинен пам'ятати, що дуже дешеві пропозиції мають підводні камені. Надто дешевий диван може виявитись низької якості. В кінцевому результаті покупець не те що економить, а як кажуть, скупий тратить двічі.

  Купити диван у Львові можна без проблем в інтернет-магазині диванів divanko.com.ua. Для зручності покупців диванів на сайті є фото диванів в різних тканинах, а також відео з диванами. Тут можна переглянути каталог диванів, порівняти які моделі диванів краще підходять для Вашої кімнати. Ми робимо доставку диванів по Львову своїм транспортом. У нашому інтернет-магазині диванів у м. Львів часто проводяться акції з продажу диванів. Купуйте дивани за акційними цінами у Львові на нашому сайті divanko.ua !!!