(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Розкладні дивани

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Диван "Фаворит" (2000х900) ТМ Divanko тканина Amore.

8250 грн

Диван "Барселона" (2250х960) ТМ Divanko тканина Luna.

9855 грн

Диван "Марсель" (2150х900) ТМ Divanko тканина Amore.

7800 грн

Диван "Барон" (2200х1000) ТМ Divanko тканина Falcone.

8700 грн

Сьогодні багатьох людей цікавить актуальне питання - чи потрібно купувати диван з розкладним механізмом. Це питання часто фігурує в багатьох онлайн форумах. В першу чергу слід зазначити, що розкладні дивани, як і багато інших, є символом домашнього затишку. Традиційно м'які меблі повинні бути в кожній вітальні. На комфортному дивані буде приємно розслабитися і відпочити, випивши чашечку чаю або кави. У той же час, при виборі дивана у багатьох виникають труднощі. Це пов'язано з тим, що кожна модель розкладного диван має, як переваги, так і недоліки. Сьогодні розкладні м'які меблі користуються все більшою популярністю, особливо у власників маленьких квартир, де важливий кожен квадратний метр. Такі моделі можна використовувати, як для сидіння, так і для сну.

Особливості вибору.

При виборі таких диванів важливо вибрати механізм, який буде відрізнятися максимальною надійністю і довго служити вам. Перед тим, як купити розкладний диван у Львові, слід належну увагу приділити вибору механізму трансформації. Компанія Диванко пропонує великий вибір розкладних моделей власного виробництва, серед яких кожен зможе вибрати собі найбільш підходящий варіант. При цьому ціна на нашу продукцію знаходиться на прийнятному рівні, оскільки ми самі виробляємо дивани, а не є посередниками, як інші інтернет-магазини. Давайте розглянемо основні різновиди розкладних диванів, представлені в нашому асортименті.

Види розкладних диванів

  1. Книжка. Така конструкція є найбільш простою і надійною. Принцип розкладання дивана одна з його половинок піднімається і потім опускається. Основною перевагою моделей з цим механізмом трансформації є низька ціна і відсутність поломок при експлуатації. З недоліків механізму книжка можна виділити необхідність прикладати зусилля для розкладання і наявність вільного місця за спинкою дивана.
  2. Клік-кляк. Цей механізм являє собою декілька вдосконалену книжку. Основна відмінність полягає в тому, що диван має не тільки сидяче або лежаче положення, але і проміжні варіанти, наприклад, напівлежаче або напівсидяче. Завдяки великій різноманітності варіантів для розкладання такі дивани відмінно підходять для будь-яких видів відпочинку. У той же час, для щоденного розкладання така модель не надто підходить, що пов'язано з певними незручностями при використанні. Також, як і у випадку з механізмом трансформації книжкою, тут також необхідна наявність додаткового простору за спинкою дивана.
  3. Розкладачка французького типу. У інтернет-магазині divanko.ua пропонуються сучасні та зручні дивани розкладні в Тернополі, виготовлені за механізмом французької розкладачки. Для їх розкладання необхідно прибрати всі додаткові елементи і подушки. Модель розкладають вертикально, після чого її підсувають до себе і ставлять на ніжки. У цьому сегменті ми пропонуємо велике розмаїття цікавих варіантів, основною перевагою яких є компактність. У той же час, конструкція по типу французької розкладачки має і певні недоліки. Зокрема, тут немає місця для білизни, а при розкладанні регулярно виникає необхідність прибирати додаткові елементи.
  4. Акордеон. Цей механізм функціонує, як розкладачка. Така конструкція дозволяє швидко трансформувати диван в широке і досить рівне місце для сну. Для розкладання слід підняти край дивана і висунути його вперед після клацання. Основні переваги - це надійність і місткість, оскільки під час розкладання диван пропонується більше додаткового місця для сну. Однак, оскільки модель висувається вперед, вона вимагає багато вільного місця, що не дуже зручно для невеликих квартир.
  5. Єврокнижка. Це ще один різновид розкладного вперед дивана. Дана конструкція відрізняється надійністю і простотою, що обумовлює її популярність. Під час розкладання слід висунути сидіння вперед, а на його місце опустити спинку. Дивани подібної конструкції відрізняються низькою ціною при їх універсальності і зручності експлуатації. Вони мають досить великий ящик для білизни, що дуже зручно для невеликих квартир. Сучасні моделі диванів такого типу мають додаткові ролики для зручності. До того ж, спинку подібного дивана можна розташовувати прямо впритул до стіни. Однак, модель володіє і певними недоліками. Зокрема, постійне розкладання може призвести до появи вм'ятин на настінному килимі. До того ж, в складеному вигляді диван займає досить багато місця.
  6. Американська розкладачка. Модель має такий механізм трансформації, який потрібно відразу висунути вгору, а потім потягнути на себе, поставивши його на ніжки. Модель за принципом трансформації має багато спільного з французькою розкладачкою, але вона не має додаткових подушок. Такий диван відмінно підійде для щоденного використання, оскільки з нього не потрібно постійно прибирати додаткові деталі. Однак, в розкладеному вигляді він буде займати досить багато місця.

На що слід звертати увагу при покупці.

Якщо ви хочете підібрати оптимальний диван кутовий розкладний або інші подібні меблі з механізмом трансформації, вам рекомендується взяти на озброєння наступні поради: