(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Модульні дивани

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

Модульні дивани з'явилися на вітчизняному ринку диванів не так давно. Спочатку моделі модульного типу завозилися іноземними компаніями, в першу чергу, італійськими виробниками. Зараз подібні вироби присутні в асортименті багатьох компаній, в тому числі і нашої фірми. Ми пропонуємо великий вибір модульних диванів, які виготовляються на власній фабриці з використанням сучасних технологій. Завдяки цьому, ми гарантуємо високу якість виробів. Крім того, ціна на модульні дивани на сайті divanko.ua набагато нижче, ніж в звичайному інтернет магазині. Це пов'язано з тим, що ми не купуємо продукцію в інших компаніях, а виробляємо її самі.

Основні відмінності модульних диванів від традиційних.

Звичайний диван відрізняється монолітною конструкцією, яка характеризується стаціонарною формою. Такі дивани можуть бути двомісними та тримісними. Принциповою відмінністю модульного дивана є відсутність певної конфігурації, габаритів і форми. Цей предмет меблів компонується з окремих секційних модулів по типу конструктора. Ці модулі можуть мати різні габарити, форму та інші характеристики. До складу одного дивана може бути кілька десятків м'яких модулів. З цих деталей можна зібрати диван необхідного розміру і форми. В асортименті компанії Диванко представлені модульні дивани в Україні різних моделей, від звичайних двомісних моделей до багатокомпонентних модульних систем.

Переваги:

Конфігурації диванів.

До складу м'яких модульних меблів може входити не тільки сам диван, але і інші елементи, такі як пуф, шезлонг, кушетка, крісла і так далі. Це дозволяє створити оригінальний інтер'єр, який буде максимально функціональним для вас. Наприклад, можна скомпонувати унікальну композицію, де з одного боку можна розмістити глибокі низькі пуфики, а з іншого боку - шезлонги, які мають трансформуючу спинку або висунуті підставки для ніг.

Сучасні модульні дивани є відмінним вибором для інтер'єру будь-якого приміщення. Такі моделі особливо сподобаються творчим особистостям, які хочуть створити оригінальний дизайн свого житла. Звичайний диван - це монолітна конструкція, яку неможливо змінити. На відміну від нього модульний диван пропонує відмінні можливості для творчості. По суті, це великий конструктор для дорослих, який дозволить створити ідеальний диван для вашого приміщення. Ви зможете самі вибрати функціональне наповнення і зовнішній вигляд дивана. Покупець сам може змінювати зовнішній вигляд дивана, його конструкцію, габарити і так далі. Причому, по ходу експлуатації меблів у вас буде можливість коригувати конфігурацію диванів самостійно. Якщо у вас виникають труднощі з вибором диванів, то тоді на допомогу вам прийдуть досвідчені консультанти дизайнери.

Правила вибору модульних диванів.

Перед тим, як купити модульний диван, бажано визначитися з його параметрами. Зокрема, перед вибором слід обміркувати, яка форма дивана вам знадобиться. Модульний диван може бути кутовим або прямим, що потрібно буде врахувати при виборі. Також рекомендується продумати для себе місце передбачуваного розташування дивана і його призначення. Залежно від цього вибираються розміри дивана, його форма і так далі. Далі потрібно подумати про дизайн виробу. Вам потрібно буде вибрати фактуру і колірну гамму модульного дивана, щоб він гармоніював з дизайном приміщення. Всі ваші думки слід донести до наших консультантів. Далі необхідно викликати замірника, який допоможе підібрати розміри дивана. Після цього наші фахівці створюють модульний диван за допомогою програми для проектування 3D меблів. На цьому етапі можна побачити проект свого дивана, в який можна буде внести певні корективи.

Крім вищеописаних параметрів, таких як кількість модулів, габарити і форми підбираються і інші важливі моменти:

При необхідності модульні дивани у Львові можуть комплектуватися додатковими поличками, столиками, відсіками для бару і так далі. В даному випадку все залежить від конкретного призначення виробу і індивідуальних побажань замовника. Окремо підбирають оббивку модульного дивана. Найпоширенішими варіантами оббивки є спеціальний меблевий текстиль і натуральна шкіра. Компанія Диванко пропонує безліч варіантів фактури оббивки, які можуть відрізнятися за кольором, дизайном, рівнем міцності і іншим параметрам.

Різновиди модульних диванів.

Модульні дивани розрізняються залежно від типу з'єднання модулів між собою. Наприклад, модулі можуть бути з'єднані між собою жорстко, тому, розібрати або перекомпонувати їх самостійно у вас не вийде. Існують дивани без жорсткого з'єднання модулів. Їх форму і конфігурацію можна легко міняти хоч кожен день, що створює додаткові можливості для фантазії.