(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Офісні дивани

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

Диван "Барон" (2200х1000) ТМ Divanko тканина Falcone.

8700 грн

Диван "Модерн" (1850х1000) ТМ Divanko тканина Falcone.

10320 грн

Офісні дивани мають простий і одночасно солідний дизайн. Найбільшою популярністю для використання в офісі користуються дивани монолітної конструкції або більш компактні кушетки. При виборі цього предмету меблів важливо враховувати розміри приміщення і дизайн інтер'єру офісу. Компанія «Диванко» пропонує великий вибір диванів для офісу власного виробництва. Ми виготовляємо дивани та крісла офісні самостійно, що забезпечує більш низьку ціну виробів в порівнянні з іншими інтернет-магазинами. Щоб вибрати офісні меблі, досить відвідати сайт divanko.com.ua і підібрати підходящий варіант з каталогу продукції. При виникненні складності у виборі можна скористатися допомогою професійних консультантів, які допоможуть вирішити ці проблеми. Ми здійснює доставку офісних диванів по всіх регіонах України.

Основні різновиди офісних диванів.

Найбільш поширеним варіантом є класичний прямий диван, який спостерігається найчастіше. Диван такого типу буде відмінно виглядати в будь-якому офісному приміщенні. Наступним популярним варіантом офісних меблів є кутовий диван, який відмінно вписується в місця, недоступні для інших виробів. Кутові моделі можуть бути використані для того, щоб розділити простір офісу на кілька робочих зон. Крім усього іншого, перевагою кутового дивана є наявність більшої кількості посадочних місць в порівнянні зі звичайним диваном. У той же час, кутова модель має набагато менше варіантів для розкладання в порівнянні з виробами прямих конструкції. До того ж, кутовий диван відрізняється значними габаритами, тому, він може не увійти в невелику кімнату.

Більш рідкісною модифікацією є виріб П-подібної форми. Його можна розташовувати, як в кутку кімнати, так і в його центрі. Така модель буде більш актуальним рішенням для розділення приміщення на зони, ніж кутова. Однак, П-подібний офісний диван займає досить багато простору, що робить його неприйнятним для невеликих офісів. На сайті divanko.ua у вас буде можливість купити офісний диван в Львові оригінальної криволінійної форми. Такі моделі можуть бути радіусними або круглими. Подібні офісні дивани найкраще підійдуть для кімнат з круглими стінами або закругленими кутами. Криволінійні вироби можна використовувати для розділення зон робочого простору у великих офісних приміщеннях. Всі дивани подібної форми мають один суттєвий недолік - неможливість трансформації.

Варіанти конструкції офісних диванів:

Сьогодні поширення набули два види модульних конструкцій офісних диванів:

 Матеріали каркаса.

У компанії «Диванко» виготовляються дивани, виконані з різних матеріалів, які відрізняються високим рівнем якості і міцністю. Каркас офісних диванів зазвичай виготовляється з таких матеріалів:

Варіанти оббивки диванів для офісу.

На сайті divanko ви можете придбати дивани офісні в Івано-Франківську, для оббивки яких використовуються тільки якісні матеріали, які відрізняються не тільки естетичним зовнішнім виглядом, а й відповідають сучасним вимогам міцності і безпеки. Оббивка ціна дорогих диванів може становити більше половини вартості всього виробу. Для офісних меблів найчастіше використовується натуральна шкіра, шкірозамінник і екологічна шкіра. Остання є сучасним матеріалом оббивки, який за зовнішніми якостями повністю копіює натуральну шкіру. Найбільш дорогим і солідним матеріалом оббивки по праву вважається натуральна шкіра.