(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Ліжка

Ліжко Афіна Естелла з щита (бук)

5460 грн

Мяке ліжко "Софія" ТМ Divanko тканина Luna.

6750 грн

Ліжко Афіна Естелла з масиву (бук)

6560 грн

Ліжко Діана Естелла з щита (бук)

5730 грн

Ліжко Діана Естелла з масиву (бук)

6690 грн

Ліжко Венеція Естелла з щита (бук)

3090 грн

Від того, наскільки якісно і продуктивно відпочине людина, залежить її самопочуття, настрій, продуктивність. Недостатньо просто виспатися достатню кількість годин. Необхідно забезпечити хороші умови для відновлення людських сил і відпочинку організму. Велике значення в цьому сенсі відіграє ліжко, а саме його рівень комфорту, габарити, практичність. Якщо людина регулярно прокидається немов поламана, без настрою, агресивно налаштована до всього, то слід замислитися над тим, щоб змінити спальне ложе. Ліжка сьогодні представлені в широкому асортименті, а тому є з чого вибирати. Але, при цьому слід придбати саме таку модель, яка дійсно б посприяла здоровому і комфортному сну. Звичайно, доведеться витратити певну кількість часу і сил, але воно того варте. Після здійснення покупки, людина раз і назавжди забуде про те, що ранок в принципі буває поганим.

Роль ліжка в спальні.

Напевно, кожна людина розуміє, що саме такі меблі є центральним предметом в спальні. Відповідно, треба з максимальною відповідальністю підійти до вибору ліжка. Саме навколо нього фактично формується загальний інтер'єр кімнати. Ліжко має створити атмосферу комфорту, спокою. Більш того, спальне ложе обов'язково повинно бути практичним. Яким би красивим не було ліжко, але якщо відпочинок на ньому не є повноцінним, приємним, то слід серйозно задуматися над тим, щоб придбати іншу модель.

Такі меблі не тільки сприяють здоровому сну і повноцінному відпочинку. Крім того, вони є ще й певною ознакою достатку. Можна зробити висновок, що багато в чому саме ліжко визначає загальний настрій в кімнаті. Гарний сучасний ремонт, вишукані предмети інтер'єру, натуральні двері - все це, безсумнівно, важливо. Але. Якщо при цьому, ліжко виглядає відверто позбавленим смаку, якось «бідної» то і загальне враження від обстановки в спальній буде складатися відповідне.

Критерії вибору.

Для того щоб купити ліжко і ніколи не шкодувати про зроблений вибір. Необхідно знати, на які саме аспекти слід звертати увагу. Люди, що працюють в меблевій галузі, як ніхто інший розуміють, наскільки важливо врахувати всі аспекти, які, так чи інакше, впливають на якісні показники. Перш за все, слід звернути увагу на такі нюанси:

  1.  Матеріал. Протягом багатьох років безумовним лідером є натуральне дерево. В умовах далеко не найкращої екологічної ситуації, що відзначається в нинішній час, такий матеріал виявиться правильним рішенням. Завжди треба турбуватися за власне здоров'я, тим більше, коли мова йде про спальне місце. Крім того, дерево характеризується такими характеристиками якості, як міцність і надійність. Завдяки цим показникам приходиться констатувати і факт тривалого періоду експлуатації. У разі, коли натуральний масив виявляється не по кишені, можна вибрати більш дешеві моделі, створені з інших матеріалів на основі тієї ж деревини. Приміром, досить популярними є моделі з ЛДСП і МДФ. Такі ліжка прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр. Якщо говорити про металеві зразки, то, перш за все, вони довговічні. Такий матеріал не боїться фактично нічого. Ліжка, виготовлені з натуральної шкіри або хоча б її замінника, відрізняються шикарністю і якимсь пафосом. Але, все-таки найбільш затребуваними вважаються моделі з дерева.
  2. Параметри. Розрізняють одно- півтора- і двоспальні ліжка. Залежно від типу меблів залежить безпосередньо їх розмір. Ширина односпального ліжка становить приблизно 70 - 100 см, півтораспальних зразків - 1 - 1,4 м. Звичайно, найбільш габаритними є двоспальні моделі, ширина яких може досягати і двох метрів. Як правило, люди купують ліжка, розмір яких складає 1,6 * 2 м. Напевно, не слід пояснювати той простий факт, що вибирати параметри меблів треба відштовхуючись виключно від того, скільки людей будуть спати на такому ліжку.
  3. Конструкція. Фахівці ділять всі типи каркасів на дві великі категорії. У першому варіанті до опорних спинок надійно фіксуються бічні панелі. У другому випадку всі чотири панелі з'єднуються безпосередньо між собою. Не можна сказати, що якийсь варіант є кращим, так як обидва вони характеризуються надійністю і міцністю. Відповідно, не особливо слід акцентувати увагу на те, який саме спосіб конструкції каркаса застосований у конкретній моделі. За великим рахунком тут необхідно спиратися на особисті симпатії, а також враховувати загальну обстановку в кімнаті.
  4. Основа під матрац. Виробники сьогодні пропонують відразу кілька варіантів. Як правило, мова йде про гнутоклеєні ламелі або плити, створених з міцних пиломатеріалів. Експерти настійно рекомендують зупинити увагу на першому варіанті, так як він вважається ідеальним з ортопедичної точки зору.
  5. Додатковий функціонал. У нинішній час можна купити ліжко в Львові, яке буде відрізнятися не тільки практичністю і комфортністю, а й запропонує додаткові можливості. Наприклад, досить розумним рішенням є передбачені висувні шухлядки. Завдяки такому нововведенню вже не доведеться розкидати ліжко в хаотичному порядку по всій кімнаті. Такі своєрідні ємності не займають додаткової площі в будинку, так як розташовуються безпосередньо під ліжком.

Мабуть, навіть з вищеперерахованих аспектів досить для того, щоб прийняти правильне рішення. Взявши їх на озброєння, клієнт обов'язково придбає модель, яка буде приносити лише задоволення.

Як виглядає ідеальне ліжко.

У кожного поняття досконалості, симпатичності асоціюється з якимись власними мотивами. Але, все-таки є, так би мовити, загальні аспекти, які власне і визначають те, наскільки гарною і успішною є та чи інша модель. Ніхто не буде сперечатися з приводу того, що ідеальне ліжко повинно відповідати нижчепереліченим критеріям:

Напевно, багато хто вважає, що купити ліжка у Львові, які відповідають всім цим пунктам за прийнятною вартістю неможливо. Але, це зовсім не так, а тому хочеться дізнатися, де власне можна придбати меблі за вигідними цінами.

Де знайти хороше ліжко.

Одним з найбільш головних правил економіки говориться про те, що якщо на товар спостерігається великий попит, значить, буде і відповідна пропозиція. Так воно і є, адже на сучасному ринку меблів тисячі компанії готові здивувати клієнтів великим і різноманітним асортиментом. Здавалося б, можливість вибору це виключно позитивний факт. Але, в той же час часто досить складно віддати перевагу якійсь конкретній моделі меблів. Створюється враження, ніби хочеться придбати відразу кілька ліжок, але, на жаль, бюджет не дозволяє, та й немає ніякої в цьому необхідності.

Якщо необхідно купити ліжко в Україні, то інтернет магазин divanko виявиться чудовим варіантом. Перш за все, слід зазначити, що всі вироби продаються безпосередньо від виробника. Відповідно, можна навіть не думати про якусь націнку, що вже приємно радує. Для переважної більшості людей фактор вартості завжди був одним з найбільш головних. Виробник врахував цей нюанс, а тому меблі виявляються доступними навіть для клієнтів з вельми обмеженим бюджетом.

Але, приваблива ціна є далеко не єдиною перевагою. Також слід відзначити хороший рівень якості. Абсолютно всі моделі виготовляються з хороших матеріалів, які обробляються належним чином. Як результат, меблі виходять міцними і надійними. Можна не турбуватися з приводу того, що при належній експлуатації конструкція поламається. Крім того, такі ліжка виробляються ще й з екологічно чистих матеріалів, що також є безперечною перевагою, адже про здоров'я треба думати в першу чергу. Всі ці характеристики якості впливають на довговічність виробів. Таке ліжко даруватиме комфортний відпочинок протягом багатьох років.

Окрему увагу хотілося б зробити на стильності і сучасності меблів. Дизайн ліжок розробляють досвідчені і професійні фахівці. Людина має можливість придбати модель, як виконану в класичному стилі, так і таку, що відрізняється оригінальністю і неповторно. Завдяки широкому асортименту придбати ліжко, яке ідеально впишеться в інтер'єр спальні, виявиться зовсім нескладним завданням.

Підводячи підсумки можна з упевненістю зазначити, що тут є з чого вибирати. У кожної людини є власні погляди на поняття стильності і якості. І якими б специфічними вони не були, обов'язково вдасться знайти ліжко, яке буде відповідати всім його вимогам. Ліжка, в яких дивним чином поєднуються ціна і якість і при цьому вони радують своїм зовнішнім виглядом - саме про таку покупку мріє кожен клієнт. Інтернет-магазин divanko готовий казку зробити реальністю і пропонує моделі меблів, після придбання яких людина ніколи не пошкодує про прийняте рішення. Відповідно, немає сенсу розглядати варіанти інших компаній, адже тут кожен знайде саме те, що шукав.