(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

М'які ліжка

Мяке ліжко "Софія" ТМ Divanko тканина Luna.

6750 грн

            М'які ліжка — це не лише практична функціональність ліжка, це ще й ніжний та  витончений стиль у Вашій спальні. М'які ліжка почали користуватись особливою увагою від покупців меблів для спальні. Чим спричинений такий попит на м'які ліжка для сну? Інтер'єр спальні розроблений дизайнером, центральним елементом якого є гарне м'яке ліжко, на сьогоднішній день є наймоднішим трендом меблевої моди. В залежності від форми та вигляду спинки м'якого ліжка (іншими словами — це узголів'я м'якого ліжка), дизайнер інтер'єрів може вибудувати особливий та неповторний вигляд кожної спальної кімнати. Наприклад, якщо оздобити спинку в м'якому ліжку втяжками з гудзиками, то інтер'єр спальні можна оформити в класичному стилі, тоді як м'яке ліжко з спинкою прямої форми гарно впишеться в дизайн модернового стилю.

            М'які ліжка можуть комплектуватись підйомним механізмом. Це означає, що під матрацом м'якого ліжка та ортопедичним каркасом з ламелями знаходяться великі короби для білизни. Для того, щоб до них дістатись, потрібно підняти ортопедичний каркас з матрацом. Легкість такого підйому забезпечує спеціальний підйомний механізм, який знаходиться під ортопедичним каркасом м'якого ліжка. Для тих покупців, яких не цікавить додаткове місце складування різних домашніх речей під матрацом, є більш економні варіанти м'яких ліжок без підйомних механізмів та ніш для білизни. Але це не означає, що в дешевшому варіанті м'якого ліжка немає ортопедичної основи під матрацом. Переважна більшість сучасних ліжок передбачає наявність ортопедичного каркасу з дерев'яними ламелями (ламелі підсилюють дію ортопедичного матраца і збільшують термін його експлуатації).

            М'які ліжка розділяють на такі, які мають вмонтований ортопедичний матрац і такі, які продаються окремо від ортопедичного матраца. М'які ліжка з вмонтованим матрацом (матрац в такому ліжку є майже завжди одностороннім каркасного типу) потихеньку відходять в історію. На зміну їм прийшли м'які ліжка, які продаються окремо від ортопедичного матрацу. Популярність останніх досить проста: кожний клієнт хоче індивідуально під свої потреби підібрати собі ортопедичний матрац для мкого ліжка. Крім того, при бажанні, в будь-який момент людина може змінити старий матрац на новий без заміни м'якого ліжка. Звичайно, купити м'яке ліжко з матрацом завжди вигідніше в одному магазині, так як можна отримати знижку від продавця за купівлю більшої кількості одиниць товару, проте, ліжко та матрац не обов'язково повинні бути однієї торгової марки. Більше того, на одне двоспальне м'яке ліжко можна замовити два окремі ортопедичні матраци: для чоловіка однієї жорсткості, а для дружини іншої.

            Купити м'яке ліжко можна в інтернет магазині м'яких меблів divanko.ua. Наш каталог з м'якими ліжками доступний для перегляду круглодобово. Ціни на м'які ліжка коливаються в залежності від моделі, розмірів та вартості тканини чи штучної шкіри (шкірзамінника).