(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Кухонний куточок з коробом

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

 Кухонний куточок з коробом — це найпоширеніший вид кухонних диванів. Під сидіннями кухонного куточка з коробом знаходяться великі вмістимі ніші (хтось їх називає ще коробами або ящиками). Для того щоб дістатись до короба кухонного куточка, потрібно лише підняти сидіння. В великих та глибоких коробах кухонних куточків можна зберігати різні речі необхідні на кухні: посуд, який рідко використовується, габаритні кастрюлі, банки, рушники, міксери, сокодавки, м'ясорубки... Одним словом, кухонний куточок з коробом сховає всі необхідні речі для кухні, які важко розмістити на поличках кухонного гарнітура.

 Кухонні куточки з коробом прекрасно справляються з задачею ефективного використання кухонної площі. Для того щоб розмістити навколо стола шість стільців, потрібно багато простору. Якщо ж замість стільців з двох сторін стола буде розміщений кухонний куточок, то це не лише збільшить кількість посадкових місць, але й зменшить загальну площу зони стола на кухні. З двох сторін стола буде знаходитись кухонний куточок, з інших двох сторін можна розмістити ще два-три стільці або три-чотири табурети. За допомогою кухонного куточка можна облаштувати дуже затишну обідню зону на кухні. Таким чином, з кухонним куточком з коробом можна вирішити не лише проблему додаткової шафи для різного кухонного начиння, але й проблему облаштування вмістимого обіднього столу на невеликій площі.

 Якщо питання купівлі кухонного куточка вирішене, потрібно розібратись як правильно вибрати та купити диван для кухні. Від чого залежить ціна на кухонний куточок? По-перше, ціни на кухонні куточки залежать від якості комплектуючих, з яких вони зроблені. Наприклад, якщо каркас кухонного кутка зроблений з тирсоплити, то такий куточок буде дешевшим ніж куточок зроблений з дерев'яного масиву. Або якщо кухонний куточок обтягнутий дорогим шкірозамінником, то він буде мати вищу ціну ніж куточок з дешевою тканиною. По-друге, ціни на кухонні куточки залежать від якості виконання оббивки, пошиття чохла, акуратності роботи. Чим акуратніше зроблений кухонний куточок, тим вища на нього буде ціна, так як виробнику прийдеться заплатити набагато більше працівникам за якісну роботу ніж прийшлось би заплатити за виробництво неякісного куточка. По-третє, ціна на кухонний куточок залежить від націнки меблевого магазину. Якщо купувати напряму від виробника кухонних кутків, то ціна куточка може бути більш низькою ніж в меблевому салоні.

 Кухонні куточки ТМ Діванко — це якісні м'які меблі за оптимальною ціною. Купуючи кухонні кутки в інтернет-магазині диванів divanko.ua ви завжди можете бути впевнені, що купуєте куточок напряму від виробника м'яких меблів.