(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Кухонний куток із спальним місцем

 Кухонний куток з спальним місцем покликаний виконувати дві основні функції: функцію кухонного кутка та функцію розкладного дивана для сну. Кухонний куток з спальним місцем відіграє роль справжнього помічника для господарів квартири. Особливо практичний кухонний куток з спальним місцем для квартир, в яких кожний квадратний метр житлової площі на вагу золота. Якщо порахувати в яку копійку нам виходить купівля цих квадратних метрів, то ночівля на кухні на кухонному куточку з спальним місцем стає нормальним явищем.

 Особливості планування сучасних однокімнатних квартир в новобудовах не дозволяють перелаштовувати їх в двокімнатні навіть при тому, що загальна площа таких квартир досить велика (наприклад, середня площа однокімнатної квартири 40 квадратних метрів, двокімнатної 60-70 метрів, а в старих будинках можна знайти однокімнатні квартири з площею 25-30 метрів, а двокімнатні до сорока квадратних метрів). Чому так виходить? Сучасні однокімнатні квартири мають велику прихожу, вузьку подовгасту кімнату і вузьку подовгасту кухню, що в свою чергу, унеможливлює переобладнання в повноцінну двокімнатну квартиру. Тому, для економії простору, можна кухню використовувати як другу спальню. На допомогу нам приходить кухонний куток з спальним місцем.

 Кухонні кутки з спальним місцем — це розкладні кутові дивани. Звичайні нерозкладні кухонні кутки мають неглибоке сидіння, яке можна підняти і дістатись до великого ящика. В розкладних кухонних диванах (кухонні кутки з спальним місцем) сидіння має більшу глибину і замість ніші під сидінням знаходиться друга розкладна частина для сну. Основний механізм розкладання кухонних куточків з спальним місцем є дельфін. Принцип розкладання досить простий та практичний: потрібно потягнути до себе нижня частину сидіння, а потім витягнути сидіння вверх до утворення рівного спального місця. Під відкривним сидінням другої частини кухонного розкладного кутка знаходиться ніша для білизни.

 Як купити кухонний куток з спальним місцем?

 Найперше, потрібно визначитись з матеріалом для оббивки дивана. Найбільш ходовою тканиною для кухонного кутка є шкірзамінник (інші назви цього матеріалу — дермантин, екошкіра, штучна шкіра). Шкірзам на дивані практичний саме для кухні, так як його дуже легко чистити. Всі знають, що кухня є місцем де все швидко забруднюється, тому вона потребує частого прибирання. Кухонний куток з спальним місцем з шкірзама легко відчистити чи помити. Мінусом недорогого шкірзамінника є недовготривалий термін придатності. З часом, фарба на шкірзаміннику починає тріскати. Можна купити більш якісний та довговічний шкірзам, але в нього висока ціна. Замість штучної шкіри можна взяти звичайну тканину для оббивки диванів. Тканина є більш довговічним матеріалом для дивана ніж шкірзам. Проте, тканина легко забруднюється і важче чиститься за шкірзам. Саме з цієї причини, кухонні кутки з спальним місцем з шкірзама купують набагато частіше ніж тканинні.

 Ціна на кухонний куток з спальним місцем залежить від категорії тканини чи шкірзамінника, а також від величини самого кухонного куточка. В інтернет-магазині кухонних диванів divanko.ua ви зможете купити кухонний куток з спальним місцем хорошої якості за оптимальною ціною.