(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

М'які меблі

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

Мяке ліжко "Софія" ТМ Divanko тканина Luna.

6750 грн

Пуф "Бостон" (500х600) TM Divanko тканина Luna.

1240 грн

Будинок - місце, яке повинно асоціюватися з комфортом, теплом, можливістю повноцінно відпочити. Люди роблять все для того, щоб створити відповідну обстановку. Незамінним атрибутом будь-якого домашнього вогнища є м'які меблі. Дивани, м'які крісла, стільці не тільки є невід'ємною частиною інтер'єру, але і здатні створити якийсь куточок, в якому можна буде збиратися і чудово проводити час в компанії близьких людей.

Як вибрати хороші м'які меблі?

Людина, яка одного разу вже здійснювала придбання таких атрибутів, прекрасно знає, наскільки складним виявляється подібний вибір. Відвідуючи відповідні торгові точки у потенційного покупця, буквально розбігаються очі. Великий асортимент не дозволяє взяти першу вподобану модель і з почуття виконаного обов'язку покинути магазин.

Кожен клієнт бажає ознайомитися з усіма пропозиціями, тому таке розмаїття пропозицій скоріше не полегшує процес вибору, а навіть навпаки - робить його максимально складним. Доведеться витратити досить багато часу для того, щоб нарешті зупинити свою увагу на якомусь конкретному предметі. У такі моменти можна позаздрити тим людям, які не висувають надмірно високі вимоги до товару, що обирається. Вони обов'язково знайдуть щось цікаве в першому ж ліпшому магазині. Для такої людини головне - щоб, наприклад, диван був зручний і хоча б трохи подобався за своїми естетичними властивостями. Якщо ці два критерії присутні, то клієнт починає домовлятися з продавцем з приводу покупки товару. Але, переважна більшість людей також звертає увагу і на такі аспекти:

Хотілося б докладніше розглянути кожен з перерахованих вище критеріїв. З огляду на них, людині вдасться купити м'які меблі, які будуть повністю відповідати всім її вимогам і вона ніколи не пошкодує про зроблений вибір.

Оббивка.

Не можна конкретно сказати, яка саме тканина серед численних видів є найбільш кращим варіантом. Справа в тому, що кожен виробник розподіляє такі матеріали за різними критеріями, враховуючи свої власні параметри. Іноді фабриками при виготовленні використовується всього два або три види тканин, а деякі виробники задіюють близько десятка видів. Та й слід чітко розуміти, що далеко не завжди, якщо тканина належить до відносно високої категорії, то вона володіє такими показниками якості, як міцність, довговічність, естетична привабливість.

Гарна оббивка повинна поєднувати в собі всі критерії якості. Іноді трапляється так, що хоч і зовні матеріал виглядає вельми привабливо, але після того, як людина посиділа якийсь час на меблях, відзначаються певні деформування. Тобто, поверхня меблів виглядає так, ніби вона експлуатується на протязі вже багатьох років. Експерти рекомендують купувати ті моделі диванів, крісел, стільців, тканина на яких має своєрідні опуклі візерунки. Саме вони дозволять ефективно приховувати неналежне розташування ворсинок, а відповідно забезпечать відмінний зовнішній вигляд. Навіть після тривалого користування м'якими меблями, вони будуть виглядати так, ніби придбані зовсім недавно.

Наповнювачі.

Гарні меблі характеризуються не тільки естетичною привабливістю, але і практичністю. Під час сидіння або лежання на ній людина не повинна відчувати якогось дискомфорту. Перш за все, тут важливо, щоб виріб був з одного боку м'яким, але в той же час не дуже деформувався під тиском маси тіла. Саме тип наповнювача і визначає коефіцієнт твердості. Від нього ж багато в чому залежить і термін експлуатації такого предмета інтер'єру

У нинішній час виробниками застосовуються, як правило, нижченаведені елементи:

  Середньостатистичному покупцеві досить складно зрозуміти, якому саме типу наповнювача віддати перевагу. У нинішній час м'які меблі у Львові пропонуються в широко асортименті. Можна навіть вибрати зразки зі знімною оббивкою. Це дозволить самостійно замінювати наповнювач на той, який здається найбільш практичним і надійним.

Наприклад, пінополіуретан відрізняється приємністю на дотик. Якщо в якості наповнювача використовується саме цей матеріал, то спинка або сидіння меблів здатні фактично підлаштуватися під позу людини. Тобто, на таких меблях буде одночасно і м'яко, і в той же час вони не будуть надмірно прогинатися. Еластичність, пружність, тривалий термін експлуатації - саме такими позитивними властивостями володіє поліуретан.

Конструкція і каркас.

Люди, які звикли раціонально використовувати власні кошти, обов'язково врахують такий показник, як зносостійкість. Від того, наскільки міцною буде конструкція, який саме матеріал використовувався для виготовлення каркаса, безпосередньо залежить термін експлуатації меблів. Завжди неприємно, коли в дивані ламається механізм трансформації і доводиться ламати голову, як вирішити таку проблему. Не рідко перестають нормально функціонувати якісь окремі елементи, що доставляє також певні незручності.

 Сьогодні, як правило, в якості матеріалу для виготовлення каркаса застосовують або метал, або дерево. Металеві конструкції відрізняються більш тривалим терміном експлуатації, стійкістю, надійністю. У свою чергу, якщо придбати меблі з дерев'яним каркасом, то людина робить вибір на користь природного матеріалу.

Крім міцності конструкція механізму трансформації повинна бути ще і практичною. Наприклад, для того щоб розкласти диван людині не треба витрачати надто багато часу і докладати якихось особливих зусиль. Такий процес повинен здійснюватися максимально швидко і просто.

Дизайн і забарвлення.

 Міцний каркас, надійний механізм трансформації, приємна на дотик тканина - це все звичайно дуже важливо. Але, не слід забувати і про те, що м'які меблі створені не тільки для того щоб дарувати можливість комфортного відпочинку, це ще й предмет інтер'єру. Відповідно, такі вироби повинні відмінно вписується в загальну обстановку приміщення.

Мало купити прості хороші м'які меблі. Треба щоб вони відповідали тому стилю, який спостерігається в конкретній кімнаті. Тільки тоді можна говорити про те, що людина скоїла правильну покупку. Так звана, дизайнерська дисгармонія, здатна створити якесь відчуття дискомфорту, незручності. Нібито сам по собі диван досить привабливий і сучасний, але при цьому робить інтер'єр якимось нелогічним, позбавленим смаку. Знаходження в приміщеннях з подібною ситуацією буде відверто дратувати, викликати негативні емоції.

 Саме з цих причин, обов'язково треба звертати увагу на те, наскільки гармонійно поєднуватимуться м'які меблі з іншими предметами інтер'єру. Особливо такий момент треба враховувати тоді, коли, наприклад, диван і зовсім стає центральним елементом приміщення. Обов'язково повинна спостерігатися якась гармонія у всьому - габаритах, дизайні, відтінках, формах. З одного боку м'які меблі не повинні занадто сильно виділятися. Але, в той же час вони не можуть залишатися відверто в тіні. Такі предмети покликані не тільки, виконувати відповідні функціональні обов'язки, а й доповнювати інтер'єр, вносити певну гармонію і контраст.

 Де купити якісні недорогі меблі?

У нинішній час багато виробників пропонують великий асортимент таких товарів. Але, далеко не завжди м'які меблі в Тернополі можуть похвалитися співвідношенням ціни і якості. Іноді потенційні покупці витрачають занадто багато сил і часу на те, щоб нарешті знайти гідну модель. Хоча, можна істотно спростити процес вибору і зробити все максимально швидко. З такою метою слід вивчити асортимент товарів, які пропонує інтернет-магазин м'яких меблів «Диванко».

 Тут можна ознайомитися виключно з сучасними моделями виробів. Завдяки тому, що інтернет магазин належить безпосередньо виробникові, не практикується якась націнка на товари. Відповідно, можна придбати м'які меблі за прийнятною вартістю. І найголовніше - доступна ціна ніяким чином не позначається на рівні якості. Виробник потурбувався про те, щоб властивості м'яких меблів задовольняли потреби найбільш вимогливого і уважного до дрібниць клієнта.

Загалом, є кілька причин, за якими слід вибрати інтернет-магазин «Диванко». Серед найбільш значущих переваг, можна виділити наступні:

Тепер немає необхідності відвідувати численні торгові точки, розташовані в різних частинах міста. Виробник фабрика м'яких меблів Диванко, займається не тільки виготовленням, але й реалізацією товару, готовий запропонувати великий асортимент красивих і якісних м'яких меблів за доступними цінами.