(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

М'які меблі Львів

Диван "Бостон" (2370х930) ТМ Divanko тканина Amore.

9880 грн

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

Диван "Фаворит" (2000х900) ТМ Divanko тканина Amore.

8250 грн

Диван "Барселона" (2250х960) ТМ Divanko тканина Luna.

9855 грн

            М'які меблі найвищого гатунку по доступній ціні ви зможете купити у інтернет-магазині м'яких меблів divanko.ua в місті Львів. Хочеться чогось особливого та стильного — вибирайте м'які меблі Львів в нашому інтернет-магазині. М'які меблі Львів можна вибирати довго та прискіпливо, адже список магазинів з м'якими меблями у Львові є надзвичайно великим. Проте, якщо вас цікавить стильний дизайн, добротна якість, цікаві кольори тканин, акуратні шви, та, основне, розумна ціна на м'які меблі, то з радістю чекаємо на вас в нашому магазині м'яких меблів за адресою: м. Львів, вул. Липова Алея 5 (ринок Україна).

            Конкуренція на ринку м'яких меблів у місті Львів дуже жорстка, що в свою чергу є на руку покупцям м'яких частин. Магазини м'яких меблів у Львові змагаються між собою за кожного клієнта хто чим може: хтось — кращою ціною, хтось кращою якістю, хтось -  безкоштовною доставкою і збіркою меблів, хтось — можливістю купівлі м'яких меблів в кредит. Інтернет-магазин м'яких меблів divanko.ua – Львів пропонує всі переваги покупки м'яких комплектів в комплексі. У нас низькі ціни на дуже хорошої якості м'які меблі. Купуючи м'які меблі у нас, знайте, ви купуєте диван чи м'яке крісло напряму від виробника оминаючи посередників. Львівська фабрика м'яких меблів Діванко — це якість та ціна в рівновазі. При виробництві диванів, ліжок та м'яких крісел, на нашій фабриці особливу увагу звертають на якість та акуратність виробів. Досвідчені меблеві майстри виготовляють кожний диван, кожне м'яке ліжко, кожне м'яке крісло, кожний дитячий набір м'яких меблів з особливою шаною та увагою. На нашій фабриці м'яких меблів використовуються лише якісні комплектуючі для меблів. Якісне обладнання дозволяє нам виготовляти м'які меблі найвищої якості. Завдяки професійній роботі менеджерів з постачання, ціни на матеріали, з яких вироблені меблі є найнижчими, що дозволяє нам продавати м'які меблі у Львові за низькими цінами.

            Каталог м'яких меблів на нашому сайті весь час поповнюється новими моделями. Ми приймаємо замовлення не лише на ті моделі, які представлені в нашому каталозі, але й можемо виготовляти особливі та унікальні м'які меблі на замовлення кожного жителя Львова. Варто лише скинути нам на е-мейл ваш ескіз чи фото комплекту м'яких меблів для обрахунку вартості та терміну виконання замовлення. Крім того, кожний замовник може надати нам свою тканину для виробництва дивана з неї. Для цього потрібно узгодити з нашим продавцем-консультантом, скільки погонних метрів тканини йде на ту чи іншу м'яку частину.

            Комплект м'яких меблів на сьогодні — це не лише диван плюс крісло чи куток плюс крісло. Дуже часто сучасний комплект м'яких меблів складається з двох однакових диванів, які розміщаються в одній кімнаті. Купити м'які меблі в м. Львів комплектом можна в нашому інтернет-магазині диванів divanko.ua. Покупка декількох одиниць м'яких меблів одночасно несе в собі певні вигоди — можна отримати від продавця гуртову знижку.

            Бажаємо Вам вдалих покупок на нашому сайті !!!