(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

М'які крісла

М'які крісла — це найм'якіші місця для сидіння в кімнаті і створені для найзручнішого відпочинку. М'які крісла чудово підходять для перегляду телевізора, читання книг чи преси, усамітненого релаксу після важкого робочого дня чи навчання. М'яке крісло це міні диван для однієї особи. М'яке крісло — це приватна інтимна територія для усамітнення, яку ніхто не зможе порушити, як, наприклад, на двомісному чи трьохмісному дивані. Раніше м'які крісла йшли в одному комплекті м'яких меблів в однаковій тканині. Останнім часом, м'яке крісло замовляють без прив'язки по стилю чи кольору до інших м'яких меблів в кімнаті. Радше навпаки: м'яке крісло відрізняється по стилю та кольору тканини від інших диванів чи м'яких кутків в кімнаті. Це такий сучасний тренд в інтер'єрі кімнати. Таким чином, дизайнер хоче підкреслити манеру поведінки та естетичні вподобання господаря кімнати.
 М'які крісла можуть бути найрізноманітніших форм та стилів, проте, є дещо, що їх всіх об'єднує — це м'яке наповнення. Для створення особливо комфортного місця для відпочинку, при виробництві м'яких крісел використовують різні технології м'якого наповнення. Основним м'яким наповнювачем є пінополіуретан (поролон). Завдяки різним маркам поролону можна створити той рівень жорсткості чи м'якості, який хоче досягнути технолог фабрики м'яких меблів. Для здешевлення ціни на м'яке крісло часто використовують металеві пружини. Так як комфортні та довговічні марки поролону мають досить високу ціну, для отримання дешевшої ціни на нижню частину сидіння м'якого крісла кладуть пружинний блок, а на верхню частину тонкий шар поролону. Для створення комфортоної спинки м'якого крісла також використовують поролон. Але на спинку йде поролон м'якіших марок ніж на сидіння м'якого крісла.
  Купити м'яке крісло можна в інтернет магазині м'яких меблів divanko.ua. Обирайте м'яке крісло в каталозі та тканину для нього прямо на сайті нашої компанії. Або ж завітайте у наш магазин м'яких меблів. М'які крісла від фабрики м'яких меблів Диванко — це якість, недорогі ціни, вчасна доставка продукції до Вашого дому.