(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Кутові дивани

  Кутові дивани є чудовим рішенням для оптимального використання невеликої площі кімнати. Там де звичайні дивани будуть забирати занадто багато простору, кутові дивани якраз добре розмістяться, навіть попри те, що по габаритах вони є більші за звичайні. Кутові дивани ефективно займають кут – найнедоступнішу і найвільнішу частину кімнати. Кутові дивани — це справжнє спасіння для дизайнера-архітектора, адже деякі кути кімнати надто важко чимось оздобити чи обмеблювати. Не маєте чим заставити невикористаний кут кімнати — ставте туди кутовий диван. Не маєте місця на тумбу чи комод — купуйте кутовий диван з шухлядами. Кутові дивани — це один з найпрактичніших розробок в м'яких меблях за всю їх історію. Кутовий диван стане у нагоді не лише дизайнеру, кутовий диван справді є дуже зручним. Для цікавого спілкування в колі знайомих чи в сім'ї, кутовий диван стане зручним місцем для сидіння. Для щоденного сну можна купити розкладний кутовий диван, під сидіннями якого будуть обладнані вмістимі ніші для білизни. Кутові дивани ТМ Диванко стануть найкращою прикрасою Вашого будинку чи квартири а також найзручнішим місцем відпочинку чи сну. На фабриці м'яких кутків Диванко особливу увагу приділяють якості виробництва кутових диванів. Ціни на великогабаритні кутові дивани досить немалі, тому варто купувати лише якісні м'які кутові дивани.

  Купити кутовий диван в інтернет магазині м'яких меблів divanko.ua є нескладним ділом.

Купуючи кутовий диван варто пам'ятати три речі: диван повинен бути якісним, зручним і красивим. Всього-навсього три прості критерії. Але як вибрати та купити кутовий диван з цими критеріями за недорогу ціну? Ще якихось 15 років тому, меблеві магазини продавали дивани з однаковим “лицем” по всій країні. Вибирати особливо не було з чого, тому вибір дивана в ті часи було неважким завданням. Сьогодні вибрати та купити кутовий диван серед такої величезної кількості пропозицій набагато важче. Повно торгових марок, різні механізми складання-розкладання, різноманітні моделі диванів, незлічена кількість варіантів тканин, приховані ящики для білизни, вмонтовані бари, полички, м'ягке наповненя... Можна легко заплутатись і дуже важко прийняти вдале рішення про покупку м'якого дивана. Дуже часто досвідчені люди похилого віку дають пораду молодим людям, коли ті відправляються на модний шопінг: можна економити на усьому вбранні, лише не економте на взутті, так як воно має бути якісним та зручним. Якщо цю цінну пораду перефразувати на меблевий лад, то можна сказати так: економте на будь-якому меблевому предметі, лише не на дивані. Кутовий диван купуйте якісний, зручний та стильний! Він повинен подобатись усім членам сім’ї.


 Як правильно вибрати кутовий диван? Спочатку потрібно визначитись для яких цілей купується диван: якщо для щоденного сну, то варто звернути увагу на ортопедичні кутові дивани, або на більш дешевші варіанти з зручним механізмом розкладання; якщо для відпочинку, то можна купувати диван з зручним м'яким сидінням і спинками, а механізм трансформації може служити для додаткового гостьового спального місця; якщо для офісу або для перукарні, то можна купити дешевший кутовий диван без механізму розкладання. Перш за все, диван повинен бути якісним. Красивий та стильний, але неякісний диван немає сенсу купувати, так як вже дуже скоро з ним виникнуть проблеми в експлуатації. На що спершу потрібно звернути увагу, при купівлі дивана? Міцний каркас. Кутовий диван може бути виготовлений з якісним механізмом та якісною дорогою тканиною. Але ці переваги можуть бути зведені нанівець, якщо каркас дивана зроблений не по совісті. Для здешевлення собівартості дивана, деякі виробники використовують тирсоплиту (ДСП) в тих частинах каркаса дивана, де мають бути дерев'яні або металеві елементи. Також якісним вважається каркас зроблений частково з массиву дерева, а частково з якісної фанери. ДСП можна використовувати в каркасі, але тільки в тих місцях, які несуть невелике навантаження. Другий момент, на який потрібно звернути увагу, при виборі кутового дивана, це м'яке наповнення. В якості м'якого наповнення в дивані, в основному, виступають: пружини, пінополіуритан (поролон), неткане волокно (різні види войлоку), латекс, синтепон.

 Кутові дивани бувають пружинними і безпружинними. Перші мають пружинний блок, другі мають замінник пружин, як правило, це поролон. Кутові дивани з пружинами досить довго служать, проте можуть бути дорожчими від поролонових диванів з невисокою густиною пінополіуритану. Кутові дивани, які мають повністю поролонове наповнення можуть бути дешевшими від пружинних диванів, а також суттєво дорожчими – все залежить від марки поролону, використаної в дивані. Пінополіуритан відрізняється за марками та густиною. Чим більша густина поролону, тим він дорожчий і тим довше він служить. Безпружинні дивани на основі поролону густиною до 22 кг на метр кубічний, переважно продаються дешевше від пружинних диванів, а з поролоном більшої густини ( наприклад, 25, 28, 30, 35, 40, 55…) будуть дорожчі. 99% елітних м'яких меблів виготовляються з суто поролоновим наповненням, але варто уточнити – це якісний дорогий високощільний поролон. Дивани з таким наповненням прослужать довше ніж пружинні і комфортність таких диванів набагато вища від пружинних.

 Пружинні кутові дивани також мають поролонове наповнення: зверху на пружинний блок кладеться войлок, а на войлок іде шар поролону. Для здешевлення собівартості, деякі виробники замість поролону кладуть товстий шар войлоку. Тому, при виборі дивана, в продавця варто уточняти, яке м'яке наповнення має диван – якої густини поролон і хто його виробник (як правило, вітчизняний поролон набагато якісніше сумнівного походження імпортного поролону), який термін гарантії на пружинний блок, яку кількість циклів витримує механізм трансформації в розкладному дивані.  Ціни на пружинні та безпружинні кутові дивани відрізняються в залежності від якості м’якого наповнення. Якщо Ви купуєте диван в інтернет-магазині, то це суттєво спрощує процедуру вибору того чи іншого дивана. Переважно всі покупці шукають відгуки про певний диван від тих людей, які вже його придбали. Напевне, на сьогодні це найкращий критерій вибору кутового дивана.

Вибирайте модель кутового дивана, яка вам до вподоби і замовляйте у нашому інтернет-магазині. Потрібно лише вибрати колір та марку тканини, шкірзамінника чи натуральної шкіри. Добре подумайте який кут вам потрібен : кут буквою Г чи кут цифрою 7. Всі кутові дивани робляться під замовлення клієнта на протязі 1-3 тижнів. Якщо ж вам підходять наявні кольори тканин, то без проблем ми доставимо вам кутовий диван зі складу нашого виробництва на протязі 1-3 днів. Кутові дивани ТМ Діванко — це гарантія від виробника м'яких меблів по прийнятній ціні. На деякі кутки діють акційні ціни, тож поспішіть купити кутовий диван своєї мрії !