(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Кутові дивани з поворотним механізмом

Кутові дивани з поворотним механізмом це новинка на ринку кутових диванів в Україні. Кутовий диван з поворотним механізмом незважаючи на свою молоду історію починає завойовувати прихильність серед покупців м'яких меблів. Що саме змусило клієнтів звернути увагу на кутовий диван з поворотним механізмом? Головною привабливою перевагою кутових диванів з поворотним механізмом є їхня практичність. Поворотний кутовий диван — це розкладний диван для щоденного розкладання, тому, функція складання-розкладання є основною в такого роду диванах. Для того, щоб розкласти кутовий диван з поворотним механізмом в ліжко для спання, потрібно одну частину сидіння легким рухом руки повернути до другої частини сидіння: велике спальне місце на поворотному дивані готове до використання. В кутовому поворотному дивані Марк від фабрики м'яких меблів Диванко після розкладання кутка в ліжко для сну, утворюється приліжкова тумба, або столик. Такий столик (чи приліжкова тумба) буде дуже зручним у використанні, адже під час відпочинку на поворотному дивані можна почитати книгу чи газету, повечеряти, попрацювати за ноутбуком, а після цього, не встаючи з ліжка, поставити на цей столик журнал, тарілку чи комп'ютер та заснути.
 Для того, щоб виробити якісний кутовий диван (поворотний кутовий диван) потрібно при виробництві використати якісні матеріали. На фабриці м'яких меблів Диванко, при виробництві поворотного кутового дивана, використовуються лише перевірені комплектуючі. Основний елемент поворотного дивана — це поворотний механізм. Поворотні кутові дивани ТМ Диванко обладнані поворотним механізмом польського виробництва. Поворотні механізми польського виробництва є суттєво дорожчими за українські аналоги, проте термін експлуатації залишається в рази довшим, а якість роботи поворотного механізма в кутовому дивані помітно краща. На що звернути увагу для того, щоб купити дійсно якісний кутовий поворотний диван? Насамперед на роботу поворотного механізму трансформації. При розкладанні поворотного дивана в ліжко повинен бути плавний та рівномірний хід механізму. Якість натяжки тканини, рівні шви, рівне спальне місце, відсутність скрипу пружин — на ці фактори варто вернути особливу увагу при виборі поворотного кутового дивана.
 Купити кутовий диван з поворотним механізмом (кутовий поворотний диван) можна в інтернет магазині м'яких меблів divanko.ua. Тут ви знайдете каталог кутових диванів, великий вибір тканин з різноманітними кольорами для Вашого поворотного дивана. Наші ціни на поворотні кутові дивани Вас приємно здивують. Слідкуйте за проведенням акцій, тоді Ви зможете купити поворотний диван недорого по найдешевшій ціні в Україні.