(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Кутові дивани для кухні

Кухонний куток "Лорд" (1650х1100) ТМ Divanko

6830 грн

Кутовий диван для кухні — це нестандартне рішення проблеми обмеженої площі кухні і збільшення посадкових місць за кухонним столом. Кутові дивани для кухні допоможуть ефективно використати незручну та маломістку частину кухні — кут. Кутовий диван на кухні вдало поєднують з кухонними стільцями та табуретками: кухонний куток ставлять до стіни, а стільці ставлять біля стола з відкритої частини кімнати для того, щоб їх легко можна було перемістити, в разі потреби. Кутові дивани для кухні не лише вдало використовують простір кухні, але й допомагають підвищити комфортність сидіння за обіднім столом. Кутові дивани для кухні — це не просто данина моді, це дійсно зручна м'яка частина на якій зручно снідати, обідати, вечеряти чи просто спілкуватись за горнятком чаю. Стиль кутового дивана для кухні підбирають під загальний стиль кухні. Наприклад, якщо інтер'єр кухні виконаний в сільському стилі, то кухонний диван буде зроблений масиву дерева, а якщо кухня в стилі модерн чи хай-тек, то диван буде зроблений відповідно.  
 Найпоширенішими диванами для кухні є нерозкладні кухонні кутки. Під сидінням такого кутового дивана знаходяться ніші для різних кухонних предметів. Завдяки підйомному сидінню кухонного кутка до короба легко дістатись. Рідше замість підйомного сидіння використовують виїзну шухляду. Також останнім часом стали популярними розкладні кутові дивани для кухні. Розкладний кухонний диван має спальне місце. Кутові дивани для кухні з спальним місцем добре підходять для малогабаритних квартир, де житлова площа дуже мала. Основною тканиною для кухонних кутових диванів залишається шкірзамінник, проте для кухонних кутків з спальним місцем краще підійде тканина. Кухня — це місце де все дуже швидко брудниться, тому штучна шкіра (шкірзамінник) найкраще підходить для кухонного кутового дивана, так як його легко чистити і ціна на шкірзам невисока. Можна купити кутовий диван з тканиною яка миється, але ціна такого кутка суттєво зросте через вартість тканини.
 Купити кутовий диван для кухні недорого можна в інтернет магазині м'яких меблі divanko.ua. У нас можна купити нерозкладні кухонні дивани, а також кутові дивани для кухні з спальним місцем. Ціни на кутові дивани для кухні в нашому інтернет магазині Вас приємно здивують. Гарних Вам покупок!