(098) 602 89 68
Зворотний дзвінок
Оформити замовлення

Кутові дивани єврокнижка

Кутові дивани єврокнижка.

   Кутові дивани єврокнижка на сьогодні стають найбільш поширеними розкладними кутовими диванами. Чому саме кутовий диван єврокнижка стає таким популярним? Кутові дивани єврокнижка — це найоптимальніший варіант компактного кутового дивана з механізмом розкладання дивана в ліжко. В кутовому дивані єврокнижка є найбільш зручний механізм складання-розкладання дивани — єврокнижка (для того щоб розкласти диван в ліжко, потрібно потягнути на себе сидіння дивана, а на утворене місце нахилити спинку — велике зручне спальне місце готове до використання). Кутовий диван єврокнижка найбільше підійде тим покупцям, які планують використовувати кутовий диван для щоденного сну.

  Спальне місце в кутовому дивані єврокнижка рівне і дуже зручне для щоденного сну. Крім зручного складання-розкладання та спання, такий кутовий диван має велику нішу для білизни під сидінням дивана. Крім ніші під сидінням, в кутовому дивані єврокнижка можуть бути і інші ніші в боковинах дивана. Наприклад, можна одну боковину зробити з баром, а іншу з шухлядами чи ще з однією нішею для білизни. Таких комбінацій в кутовому дивані може бути багато. Для випадків, коли дуже мало місця в кімнаті відведено для м'якої частини, кутовий диван єврокнижку можна зробити взагалі без боковин.

  Купити кутовий диван єврокнижку ви зможете в інтернет-магазині диванів divanko.ua. Наші продавці порадять яку оббивку для дивана краще вибрати, який кут має бути в дивані (кут Г чи кут 7 клієнт обирає сам). Ціни на кутові дивани єврокнижка на нашому сайті найнижчі. Слідкуйте за проведенням акцій на нашому сайті для купівлі кутового дивана єврокнижки за найвигіднішою ціною.